Zdjęcia do
dokumentów

Zdjęcie do wniosku elektronicznego do dowodu osobistego (przez ePUAP)

Jeżeli planujesz złożyć wniosek o nowy dowód osobisty (e-dowód) przez internet — niezbędne jest kolorowe zdjęcie biometryczne w formie elektronicznej o rozdzielczości minimalnej 492 x 633 piksele i maksymalnej wielkości do 2,5 MB, tak aby fotografia dowodowa zachowywała proporcje odpowiadające fizycznemu zdjęciu do dowodu o wymiarach 35 mm x 45 mm.

Weryfikacja zdjęć do wniosku elektronicznego do dowodu osobistego
Każde zdjęcie przesłane do dowodu jest weryfikowane przez ePUAP, także upewnij się, że spełnia wszystkie oficjalne wymagania.
Sprawdź nasz poprzedni wpis:
Zdjęcia do dokumentów – wymogi i porady

Zarówno w naszym studio na Bemowie jak i na Pradze posiadamy specjalistyczne oprogramowanie, którym weryfikujemy poprawność każdego zdjęcia do dowodu, gwarantując przyjęcie fotografii przez ePUAP.

komputerowa weryfikacja zdjecia

Cyfrowa weryfikacja gratis!

Czym jest e-dowód?
Jest to wielofunkcyjny dokument z warstwą elektroniczną. Nowy dowód osobisty jest zewnętrznie podobny do obecnego dowodu, wewnątrz jest jednak chip, w którego pamięci znajdą się m.in. dane identyfikacyjne umieszczone w warstwie graficznej, w tym zdjęcie biometryczne. Nowy e-dowód osobisty jest w zamyśle bezpiecznym narzędziem do komunikacji obywatela z administracją, służbą zdrowia i podmiotami komercyjnymi.

Przeczytaj na naszym blogu:

Dogodne lokalizacje na zdjęcia w Warszawie:

Warszawa
Bemowo

Bolkowska 2c, obok ratusza Bemowo.
Róg Powstańców Śląskich i Górczewskiej

Warszawa
Praga Południe

Grochowska 133, przy placu Szembeka.
1 przystanek od Ronda Wiatraczna