Zdjęcia do
dokumentów

Dzięki profesjonalnym zdjęciom zapamiętacie każdy moment z Waszego ślubu

Fotografie ślubne są wspaniałą pamiątką, a zarazem dokumentacją całej Waszej ceremonii i wesela. Dzięki tym zdjęciom obejrzycie swój ślub z innej perspektywy i jeszcze raz przeżyjecie emocje, które towarzyszyły Wam podczas ceremonii oraz na weselu.

W ofercie posiadam kilka pakietów fotografii ślubnej i plenerowej, dzięki czemu możemy ułożyć współpracę na miarę Waszych oczekiwań.

reportaz slubny warszawa

Ceremonia

Nasze studio fotograficzne dba, by wykonywana przez nas praca, była dla młodej pary niewidzialna. Dzięki temu Państwo młodzi czują się swobodnie i naturalnie, co przekłada się na piękne, zaskakujące zdjęcia, do których z sentymentem będzie można wracać po latach.

fotograf na wesele warszawa

Wesele

Sfotografuję najważniejsze dla Was momenty, jak i wszystko, co działo się interesującego, z udziałem Waszych gości. Przez całe wesele Wasi goście czują się w pełni swobodnie, skupiam się bowiem na zdjęciach “z ukrycia”, wyrażające prawdziwy klimat i emocje, które towarzyszą zabawie.

reportaz slubny plener warszawa

Sesja
Plenerowa

W zależności od Waszych preferencji zdjęcia plenerowe mogę utrzymać zarówno w dynamicznej, żywej konwencji, jak i w stonowanym, lekko baśniowym klimacie. W każdym przypadku dzięki profesjonalnej grze barwami i światłem powstają oryginalne ujęcia.

Przejrzyj moje prawdziwe reportaże,
zobacz jak mogą wyglądać Twoje wspomnienia!

Wasz reportaż ślubny może zawierać

albumy fotograficzne wklejane

Tradycyjny
Album Wklejany

Wysokiej klasy album wklejany ze zdjęciami na jedwabistym papierze w formacie 20×30 cm.

fotoalbum

Elegancka
Fotoksiążka

Elegancka i eksluzywna fotoksiążka, tworzona od podstaw na zamówienie specjalnie dla Państwa.

probniki

Personalizacja

Przy wyborze albumu wklejanego macie Państwo możliwość wyboru: Materiału okładki Koloru okładki Koloru stron

Przeczytaj, co myślą inne Młode Pary

"Pan Jacek jest autorem zdjęć dokumentujących najważniejszy dzień w naszym życiu. Profesjonalnie wykonana usługa będzie wspaniałą pamiątką na całe życie. Dziękujemy."
Przejrzyj galerię Moniki i Marcina
referencje
Monika & Marcin
"Kreatywność, zaangażowanie, świetny kontakt z klientem, a przede wszystkim fantastyczne zdjęcia!!! Pomimo, że upłynął (zgodnie z podpisaną umową) czas na zrealizowanie sesji plenerowej Pan Jacek bez żadnego problemu wykonał ją - i to jak! Dla mnie bomba!!! Gorąco polecam :)"
Przejrzyj galerię Martyny i Damiana
rekomendacje studiomtj warszawa
Martyna i Damian
"Polecamy studio MTJ jako profesjonalnego fotografa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych zdjęć, które zostały uwiecznione w ogromnym albumie. Miłe podejście do klienta, fajnie przeprowadzona sesja plenerowa. Piękna pamiątka na długie lata. Serdecznie polecamy."
Przejrzyj galerię Emilii i Krzysztofa
rekomendacje studiomtj
Emilia i Krzysztof

Kontakt i lokalizacja

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania dotyczące oferty na fotografie ślubne, bądź chcielibyście spytać o wolny termin proszę o skorzystanie z formularza kontaktowego lub używając poniższych danych kontaktowych:

Email: bolkowska@studiomtj.pl

Zapraszam na spotkanie do mojego studio na Bemowie:
Studio MTJ J. Wrzesiński BEMOWO
Ul.Bolkowska 2C, 01-466 Warszawa
Bemowo, róg ul.Powstańców Śląskich i ul.Górczewskiej

Godziny otwarcia:
pon-pt 10-19
sob 10-15
niedziele i święta na zamówienie

Z chęcią odpowiem na wszystkie Wasze pytania! Napisz do mnie email lub zadzwoń.

Jeśli wpisałeś w okienko Google hasła „zdjęcia ślubne warszawa, profesjonalna fotografia ślubna, fotograf ślubny warszawa, fotograf na ślub, lub ślub zdjęcia” to znaczy, że szukasz namiaru właśnie na nas!
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!