Zdjęcia do
dokumentów

Cyfrowe reprodukcje i renowacje zdjęć

Reprodukcje starych i/lub zniszczonych zdjęć

Jeśli posiadacie Państwo fotografie, które chcielibyście odnowić, uchronić przed zniszczeniem lub powielić dla bliskich zapraszamy do naszego studio na Bemowie lub Warszawskiej Pradze.

Jak przebiega proces renowacji/reprodukcji?

1. Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie, biorąc pod uwagę stan danego zdjęcia
2. Skanujemy otrzymaną fotografię w wysokiej rozdzielczości. Zabieg jest całkowicie bezpieczny dla fotografii. W przypadku fotografii o rozmiarze przewyższającej format a4, zdjęcie jest fotografowane w naszym studio, przy użyciu specjalistycznego sprzętu i studyjnego oświetlenia.
2. Usuwamy rysy, plamy, uzupełniamy uszkodzone/urwane elementy. Istnieje także możliwość zaawansowanego fotomontażu – usunięcia niechcianych elementów i osób lub też wymiana tła.
3. Gotowe wyretuszowane zdjęcie drukujemy we wskazanej przez Państwa wielkości. Możliwe jest zarówno zmniejszenie fotografii względem oryginalnego rozmiaru, jak i powiększenie zdjęcia (dowolny wymiar od 2x2cm do 60x90cm)
4. Gotowy plik cyfrowy przekazujemy także w formie elektronicznej (pendrive, płyta lub e-mail), co pozwoli Państwu zachować zdjęcie w nienaruszonym stanie dla kolejnych pokoleń 🙂

Zaawansowana wymiana tła na zdjęciu

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!
Napisz do nas email lub zadzwoń.