Zdjęcia do
dokumentów

Wszystkie zdjęcia wykonujemy na własnych maszynach w cyfrowej jakości.

Wydruki odbitek i zdjęć do dokumentów

Epson SureLab SL-D800 – To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą drukować zdjęcia, reprodukcje, czy zdjęcia do dokumentów w wysokiej jakości.
Urządzenie, w połączeniu ze specjalnie opracowanym przez firmę Epson atramentem UltraChrome D6-S, obsługuje znacznie szerszą przestrzeń kolorów (Adobe RGB) w porównaniu do labów tradycyjnych, pozwala tworzyć niezwykłe obrazy o żywych kolorach, intensywnych czerniach, ostrych konturach i płynnej gradacji, oferując wyższą jakość i zauważalnie lepiej wyglądające odbitki.

D700 epson SureLab

Oferujemy podstawową i rozszerzoną korekcję barwną zdjęć, kadrowanie, wydruki cz-b

epson p600

Duże formaty

Drukarka SC-P6000 pozwala osiągnąć nowy poziom jakości profesjonalnej fotografii i druku artystycznego. Zapewnia szerokie spektrum kolorów i jest wyposażona w zestaw 8 atramentów oraz głowicę Epson TFP PrecisionCore gwarantującą profesjonalną jakość, dokładność i trwałość wydruków.

Szeroka przestrzeń kolorów
Drukarka SC-P6000 zawiera zestaw 8 pigmentów UltraChrome HD, co umożliwia drukowanie szerokiego zakresu kolorów z palety Pantone®1 (do 94% barw), zapewniając doskonałą jakość i dokładność wydruków z jasnymi, żywymi kolorami. Zaawansowany tryb czarno-biały (ABW) pozwala tworzyć oszałamiające wydruki z głęboką, intensywną czernią i płynnymi przejściami tonalnymi.

Znacznie trwalsze rezultaty
Zwiększona odporność na światło zapewnia lepszą trwałość i wytrzymałość wydruków. Wydruki mogą przetrwać nawet 60 lat.