Zdjęcia do
dokumentów

Fotografia ślubna – gwarancja niezapomnianych wspomnień

Wiemy, że już pomyślałaś niemalże o wszystkim – zarezerwowałaś sale weselną, o której zawsze marzyłaś. Wybrałaś suknie o jakiej śniłaś i śliczne pantofelki. Masz już kupione obrączki i wybrany bukiet ślubny. Zadbałaś o szczegóły i detale, które sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Czy pomyślałaś o zdjęciach ślubnych? Czy przez mnożące się wydatki potraktowałaś ten temat po macoszemu? Przyznaj się – stwierdziłaś, że reportaż ślubny może zrobić dla Ciebie koleżanka, która co prawda nie jest profesjonalnym fotografem, ale ma za to całkiem niezły aparat? Nic bardziej mylnego. Po co Ci te wszystkie piękne ozdoby na stołach i drobiazgi, które mają wprowadzić wyjątkową atmosferę, skoro nie uwiecznisz ich na wspaniałych zdjęciach? Musisz uwierzyć nam na słowo – dobry fotograf to Twoja najlepsza inwestycja! Fotografia ślubna rządzi się swoimi prawami. To w jaki sposób zostanie zapamiętany ten dzień w dużej mierze zależy od ślubnego reportażu. Lepiej powierzyć jego stworzenie sprawdzonym profesjonalistom, którzy zdołają złapać na ślubnej fotografii to, co nieuchwytne.
[sliderpro id=”35″]
A czy myślałaś o czymś niestandardowym? Sesja narzeczeńska to ostatnio bardzo modny trend – i nic w tym dziwnego, bo stanowi świetną pamiątkę na długie lata wspólnego życia. Możecie też podejść do tematu bardziej kreatywnie i wykorzystać fotografie na zaproszeniach ślubnych. Ten pomysł na pewno spodoba się gościom! Warto także, uwiecznić na zdjęciach przygotowania ślubne. To wyjątkowy moment, w którym panuje swoisty mikroklimat – delikatny stres, połączony z radosnym podekscytowaniem. Umiejętnie uchwycony na fotografiach będzie Wam przypominał piękne chwile. Z tego względu coraz więcej par decyduje się na zaproszenie fotografa do domu przed ceremonią i udokumentowanie przygotowań ślubnych na zdjęciach.
[sliderpro id=”38″]

Zobacz galerię zdjęć ślubnych – przygotowania

Gdy wyobrażamy sobie własne wesele, w myślach maluje nam się obraz o wysokim nasłonecznieniu i niebieskim niebie. Bywa jednak, że młode pary zaskakiwane są przez deszcz, wiatr i burzę. Nie warto stresować się pogodą. To dalej jest Wasz dzień, święto, które należy celebrować! Dobry fotograf przekuje złą pogodę w zaletę i stworzy zdjęcia ślubne, które będą inne od wszystkich – klimatyczne, nastrojowe i nieco tajemnicze. By tak się stało, warto powierzyć robienie zdjęć doświadczonej osobie – takiej, która potrafi tworzyć artystyczne ślubne fotografie niezależnie od warunków pogodowych.
[sliderpro id=”36″]

Zobacz galerię zdjęć ślubnych – ceremonia

Zobacz galerię zdjęć ślubnych – wesele

Zamawiając usługę w studio fotograficznym, rozważcie także możliwość zrobienia zdjęć ślubnych w plenerze. Nie musicie opuszczać swoich gości w trakcie wesela. Możecie umówić się z fotografem na wykonanie zdjęć ślubnych w plenerze w późniejszym terminie. To rozwiązanie ma wiele zalet. W dniu wesela nie zostawiacie swoich gości samych i możecie się w pełni oddawać celebracji. Dodatkowym plusem tego rozwiązania jest dowolny wybór miejsca, które posłuży jako tło Waszych ślubnych fotografii. Możliwości macie ogromne – możecie się zdecydować na zdjęcia w lesie, zabytkowej kamienicy lub wybrać pole pełne krokusów. Wszystko zależy od Was.
[sliderpro id=”37″]
Zobacz galerię zdjęć ślubnych – sesja plenerowa

A gdy ten najważniejszy dzień dobiegnie końca, z pewnością będziecie czule o nim rozmyślać do końca życia. Pięknie wystrojona sala, cudowny pierwszy taniec i uśmiechy życzliwych gości. Pamiętajcie jednak, że wspomnienia, nawet te najpiękniejsze mają tendencję to zacierania się i blednięcia. Dlatego warto, wszystkie zdjęcia ślubne umieścić w wykonanym specjalnie dla Was, jedynym i wyjątkowym albumie ślubnym. Jego kartki będziecie mogli przewracać zawsze, gdy zapragniecie przenieść się myślami do tego bajkowego dnia i poczuć magiczną atmosferę tych niepowtarzalnych chwil.

Poznaj naszą ofertę na reportaże ślubne (link)

Zachęcam do kontaktu w celu zapoznania się z ofertą specjalną.

Przeczytaj na naszym blogu:

Dogodne lokalizacje na zdjęcia w Warszawie:

Warszawa
Bemowo

Bolkowska 2c, obok ratusza Bemowo.
Róg Powstańców Śląskich i Górczewskiej

Warszawa
Praga Południe

Grochowska 133, przy placu Szembeka.
1 przystanek od Ronda Wiatraczna