Fotografia ślubna: zdjęcia z przygotowań


Coraz częściej osoby planujące uroczystość zdają sobie sprawę, jak ważnym wydarzeniem okazują się już same przygotowania do ślubu. Wówczas to młodzi nie tylko starannie stroją się na uroczystość. Przygotowania do ślubu to także silne emocje dla nich i członków ich rodzin. Jest to nie tylko stres, ale także ogromne wzruszenie i radość. To właśnie ostatnie chwile, gdy państwo młodzi są kawalerem i panną. Już za moment zostaną połączeni węzłem małżeńskim na całe życie.

Dlatego, gdy państwo młodzi zamawiają zdjęcia ślubne w naszym Studio MTJ w Warszawie, decydują się również na uwiecznienie przez fotografa przygotowań do ślubu. Zawsze robię zdjęcia dyskretnie, by nie przeszkadzać w przygotowaniach i jeszcze bardziej nie stresować przyszłej pary młodej. Sprawia to, że zdjęcia ślubne wyglądają bardzo naturalnie, a utrwalone przy tym emocje, radość, szczęście oraz szczegóły dodadzą “smaczku” i uśmiechu oglądając później w albumie fotografie ślubne.

Zdaję sobie sprawę, że kobiety przygotowują się do ślubu dłużej i staranniej niż mężczyźni. Ze szczególną dbałością fotografujemy ich przemianę: układanie fryzury, makijaż, ubieranie i inne zabiegi upiększające. Takie zdjęcia sprawią im później prawdziwą przyjemność. Zdjęcia z przygotowań do ślubu z chęcią będą oglądane nie tylko przez parę młodą, ale również członków rodziny. Wzruszą, wzbudzą pozytywne emocje i przywołają piękne wspomnienia, stając się niezapomnianą pamiątką na całe życie.

Zobacz nasze galerie ślubne:

przygotowania
Ślub
wesele
plener
W sprawie cennika i szczegółów reportażu prosimy o kontakt mailowy lub zapraszamy do studio.

Udostępnij...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Zdjęcia Biznesowe, Portretowe, CV

Fotografia studyjna, która przedstawi Cię w najlepszym świetle!
Kliknij i przeczytaj więcej!
close-link

Komunia
2018

Ostatnie terminy na pamiątkowe zdjęcia!
Zobacz więcej >>
close-link