Fotobudka na imprezę | Wynajem w Warszawie

Imprezowa fotobudka | Wynajem fotobudki na imprezę w Warszawie

Przenośne studio fotograficzne na Twojej imprezie? Teraz możesz to osiągnąć, dzięki fotobudce Studia MTJ w Warszawie. Imprezową fotobudkę można ustawić w każdym miejscu oraz kreatywnie zaaranżować przestrzeń dookoła niej. Dobra zabawę z pewnością wzbogacą imprezowe rekwizyty. Wśród gadżetów fotobudki znajdują się m.in. kolorowe kapelusze, maski, szale z piór oraz oryginalne okulary. Zdjęcia w przebraniu, w imprezowym klimacie i szampańskich nastrojach z pewnością będą wspaniałą pamiątką. Wynajem fotobudek cieszy się popularnością na eventach prywatnych oraz imprezach firmowych.

Fotobudka: wysoka jakość zdjęć, natychmiastowy wydruk

Fotobudka pozwala utrwalić dowolne chwile na fotografii. W przeciwieństwie do wizyty w studio fotograficznym, przed fotobudką sami wybieracie stroje i pozy do zdjęcia. Fotobudka Studia MTJ w Warszawie to nowoczesne urządzenie, dzięki któremu można wykonać szybki wydruk zdjęć w wysokiej jakości. Zdjęcia z imprezy można również przesłać na podany adres mailowy lub udostępnić na portalu społecznościowym Facebook. W fotobudce dostępne są również szablony tematyczne do drukowania zdjęć, dzięki którym możesz jeszcze bardziej spersonalizować fotografie.
Studio MTJ w Warszawie przy wynajmie fotobudki na imprezę oferuje również opiekę asystenta. Pokaże on jak obsługiwać fotobudkę, zachęci do korzystania z niej oraz podpowie, jak najlepiej wykonać zdjęcie. Zainteresowani jesteście wynajmem fotobudki? Zachęcamy do kontaktowania się ze Studiem MTJ w Warszawie.

Kliknij i zobacz co dostajesz w cenie najmu

Lub skontaktuj się z nami już teraz!